1980

Tomruk ve kaplama ile sektörde ivme kazandık

2021

Marka yolculuğumuza devam ediyoruz.

1970

Mobilyacılık ile ticari kariyerimiz başladı.

2004

Presleme ve üretim aracı yatırımlarımız başladı.

HAKKIMIZDA

Ustalık Anlamaktır…

Doğa kendini insana en saf haliyle sunduğunda usta bir oduncunun ellerine İhtiyaç duyduk. Eğer bir ustamız varsa doğanın sunduğu odun bize her şey olacaktı.Woodlent’in üretim sahnesinde boy göstermesi de bu ihtiyacın hasıl olması ile gerçekleşti. Woodlent, doğanın sunduğu mucizelere karşılık veren usta ellerin sahibidir.

Ahşabın her tonunu ve her ağacın dilini bilen bu ustanın titiz çalışması ile yaşam değişebilir. Elinize aldığınız ham madde her ne olursa olsun onu anlamaya çaba sarf ettiğinizde size bütün sırlarını açacak ve en iyi formuna Kavuşmak için yardımlarını esirgemeyecektir. Bizim ustalık sürecimizde anlamak istediğimiz doğanın, ağacın kendisiydi. Tam olarak çabamızın Karşılığını, kaynağın kendisinden aldık.

MİSYONUMUZ
Doğadan Aldığımız İlhamla…

45 yıllık tecrübemizle adım adım büyürken, üretim değerini bilen insanlara dokunmaya özen gösterdik. Tüketmeden önce üretmek, kalite için has olanı bozmamak ve titizlikten ödün vermeden garantici adımlar atmak önceliğimiz oldu. Ağacı dinledik, onu mükemmel formuna getirdik ve bugün kaliteli mobilya üretimiyle birlikte dekorasyonda etki yaratan konseptlerin temelinde varlık gösteriyoruz. Woodlent ağacın dilinden anlamaktan ve bunu, iletişimindeki tüm firma ve bireylere sunmaktan daimî mutluluk duydu ve gelecekte de duymaya devam edecek.

VİZYON
Değeri Geleceğe Taşımak…

Geleceğe taşınması gereken bir üretim bilincinin ve kalitenin var olduğu kanaatindeyiz. Türkiye pazarında ihracat üzerine en büyük hacme sahip olmamız, buradaki aracı görevimizi layıkıyla yerine getirdiğimizi söylese de doğadan öğrendiğimiz üzere eli açık olmak en birincil hedefimiz. Kalite tüm dünyaya taşınmalı. Ustalık ve ince işçiliğin değeri Woodlent ile dilden dile aktarılmalı..

Kendimizi geliştirmekten hiç çekinmediğimiz ve her gün yeni bir kazanımla yürüdüğümüz bu yolda; emeğin 45 yılı ve sizlerin verdiği değer ile tüm dünyaya ulaşacağımızı biliyoruz.