Blog

Yatak Odalarınıza Ahşap Mobilya Kaplamaları İle İhtişam Katın

Ahşap ürünlerinde istediğiniz ebatlar aradığınız kalite! Farklı seçenekleri olan ahşap ürünleri en uygun fiyatlarla Woodlent'te!

Her insanın kendini rahat ve huzurlu hissettiği alan kendine özel yaşam alanıdır. Bu alanda her zaman en iyi atmosferi oluşturabilmek içinde doğru dizayn etmesi gerekir. Doğru dizayn açısından karakteristik yapı içeren ahşap kaplamalarla üretilmiş mobilyalar seçilmesi doğru tercihi ve uyumluluğu beraberinde getirmektedir.

Yaşam alanınızda rahatlık, konfor ve uzun ömürlü kullanım detayı arıyorsanız mobilyanın kalitesini öne çıkaran ahşap kaplamalı olmasına önem vermelisiniz. Çünkü ahşap kaplamalar çeşitli ağaç seçeneklerinde çıkarılarak tasarlanan ürünlerdir. Bununla birlikte ahşabın kullanıldığı her mobilya kişiye huzur verir. Alandaki havayı değiştirir. Estetik bir oluşum demektir. Modern görünüm sunarken rahatlık ön planda tutulmaktadır. Mobilyanın kalitesi artacağı için kullanılan ahşap kaplamayla da fiyatı değişkenlik oluşturmaktadır.

Ahşap Yatak Odaları

Ahşap malzeme ile yapılmış yatak odaları genel olarak tasarım harikası ürünlerdir. Gelişmiş mobilya sektörü için öncelikli seçenektir. Bu nedenle de her bakımdan doğal bir zarafet taşımaktadır. Çok yönlü bakış açısına uyumluluğu sayesinde her malzeme ile konsept oluşturulabilir. Modern yatak odalarının genel özelliği şeklinde öne çıkan ahşap yatak odaları baştan sona mükemmel bir konfor sunar. Eski yatak odalarına baktığımız zaman estetik oluşumların minimum seviyede olduğunu görüyoruz. Oysa ahşap malzemeden yapılmış yatak odaları yıllar boyu zarafetini taşıyabiliyor. Modası geçmeyen mobilyalar kapsamında her zaman ön planda tutuluyor.

Ahşap yatak odaları konusunda öncü bir marka olan Woodlent markası bu konuda ilk tercih olması gerekir. Çünkü sunduğu mobilya tasarımları genel olarak yaşayan mobilya özgünlüğünü sunar. Her evde bulunması gereken bir seçenektir. Çünkü konforlu yapısı, muhteşem dizaynı, işlemeleri ve motifleri beraberinde aranılan beklentiye cevap vermektedir. Yatak odasının dizaynı açısından kendi başına aksesuar sayılacak ürünlerdir. Komodini, şifonyeri, dolap içi askılık ve raf bölümleri ise tasarım harikasıdır. Yatağının kullanışlı ve zarif olması ise en cazip yönüdür. Genel olarak kültürel yerlerde ortama değişik hava katan mobilyaların ortamdaki kötü enerjiyi yok ettiği gerçektir. Bu yüzden ahşap ürünlerle dolu bir alana giriş yaptığınız zaman enerji seviyenizin yüksek oranda değiştiğini fark edebilirsiniz. Tabii estetik yönlü farklar açısından kullanılan ürün farklılığı da konsepti hızlı şekilde değiştirebilmektedir.

Woodlent Markasının Tasarım Harikası Yatak Odaları

Woodlent markasının tasarım harikası yatak odaları kullanılan malzemelerden kaynaklıdır. Ahşap kaplamalı mobilyaların genel bakımdan uzun süreli kullanım olanağı sunması beraberinde incelik, zarafet, mükemmel dizayn ve konfor da öne çıkmaktadır. Her yatak odasına uygun niteliktedir. Birçok farklı malzeme seçeneği ile mükemmel mobilya hatları oluşturulmaktadır. Mobilya sektörüne farklı bir bakış açısı sunan bu sistem genel bakımdan modern çağa da hizmet etmekte diyebiliriz. Çünkü her geçen gün hayat düzenimiz değişmekle birlikte tempomuz artmaktadır. Aradığımız konforun yanı sıra rahatlık ve lükse yönelik özellikler fazlasıyla dikkat çekmeye başlamıştır.

Yatak odanıza ihtişam katacak bu farklı malzemeleri isteğe özel olarak tasarlayabilirsiniz. İşinin ehli uzman Woodlent markası ile bunu her zaman başarmanız mümkündür. Çünkü kullanılan ahşap kaplamaların tamamı ağaç köklerinden işinin ustası ekip tarafından yapılmaktadır.

Yatak Odası Tasarımları

Yatak odası tasarımları kişilere özgü detaylar ve ahşap kaplama malzemeleri ile yapılmaktadır. Muhteşem atmosfer oluşturmanız için bir adım ötesi Woodlent markasıdır. Markanın kullandığı ahşap kaplama çeşitleri sedir, kavak, meşe, sekonya gibi ağaçlardan yapılmaktadır. Bu sayede yapılan ve tasarlanan ürünün 3 kat daha kaliteli olmaktadır. Bir ürünün kalitesini arttıran şey tasarımında kullanılan malzemelerle öne çıkar. Bu malzemelerin hayranlıkla baktığımız ağaçlardan yapılıyor olması ise odanızın yeni bir ihtişam kazanmasını sağlamaktadır.

Odanızın renk tonlamasına uygun olması açısından ahşap kaplamaların renklendirilmesi de mümkün olmaktadır. Örneğin; meşe ağacından yapılmış bir yatak odası tasarımını farklı tonda öne çıkarmak mümkündür. Tabii yatak odaları hakkında birçok konunun da önem taşıdığı gerçektir. Yatak odası satın alırken uzun vadeli kullanıma uygun olmasına dikkat etmek ilk kuraldır. Marka seçimi ise genel tercihe bağlıdır. Birçok kişi ilk başta fiyatlarına bakarak tercih yapsa da yaşadığı olumsuzluktan dolayı yanlış tercih yaptığını fark edebilmektedir. Örneğin; beğenerek aldığı yatak odasının dolap kısmında bulunan çekmecelerin düşmesi, komodinlerin soyulması, doğru bir şekilde takılmamış olması, kısa sürede dolap sürgüsünün çıkması ciddi problem sayılır. Bu yüzden sadece dış görünüm ve fiyatına aldanmamak gerekir. Bu tarz problemler yaşamamak adına kaliteli malzemeden üretilmiş mobilyalar seçilmelidir.

Yatak odası tasarımları kapsamında alınan mobilyaya uygun halı ve perde seçimi de önemlidir. Ayrıca evin yatak odası bölümündeki metrekare ölçümü çok önemlidir. Çünkü yeterli alan olmadığı zaman satın aldığınız tasarım parçalara bölünecek ve tuhaf bir görüntü oluşturacaktır. Bu tuhaflık beraberinde hoş bir dekor oluşması mümkün olmaz. Bu yüzden her detayın dikkate alınması ve beraberinde doğru marka ile iş birliği yapılması önerilmektedir. Özellikle ahşap kaplamalı yatak odası tasarımı düşünüyorsanız; marka seçiminiz kesinlikle Woodlent olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir