Genel

2022 Kaplama Marküteri

2022 Kaplama Marküteri Modelleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji sayesinde kaplama marküteri alanında da önemli değişimler meydana gelmiştir. Profesyonel bir ahşap işleme bilgisine ihtiyaç duyan bu ürün, iyi bir ustalık ile evlerinizde estetik bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Yeni nesil teknoloji sayesinde kaplamada lazer kesim yapılarak hem etnik hem de kültürel motiflerin tam anlamı ile ortaya çıkması sağlanmaktadır. Evinizin pek çok farklı köşesinde bu üründen yararlanabilirsiniz. Başta tablolar olmak üzere sandık, sehpa, masa, TV konsolu, mutfak dolabı ve kapı gibi daha pek çok alanda kaplama marküteriden yararlanabilirsiniz. Bu kaplama sayesinde mobilyalarınıza estetik bir görünümü abartısız olarak taşıyabilirsiniz. Herhangi bir katkı malzemesinden ya da kimyasaldan yararlanılmadan üretilen ahşap kaplamaların genel adı marküteri olarak bilinmektedir. Bu kaplama türü genellikle çam, dut, akçaağaç, ıhlamur, ladin, gürgen ve kestane gibi ağaçlardan elde edilmektedir. Kaplama marküteri yalnızca bu ağaç türleri ile yapılmamaktadır. Bunlara ek olarak limon, sedir ve ceviz ağaçlarından da yararlanılmaktadır.

Koyu Kestane Kaplama Marküteri

Herhangi bir boya ya da kimyasaldan yararlanılmadan elde edilen Koyu Kestane kaplama marküteri doğallığına zarar gelmeden sizlere sunulmaktadır. Üründe yer alan geçişler net ve krem rengidir. Özellikle evin dış kapısında tercih edilen ürün, diğer kapılar için de iyi bir tercih olacaktır.

Koyu Kestane Alacalı Kaplama Marküteri

Kaplama marküteri modelleri söz konusu olduğunda akla gelen bu ürün üç boyutlu bir görünüme sahiptir. Bu nedenle tablolarda ya da sehpa üzerinde bu modelden yararlanılabilmektedir. Kahvenin farklı tonlarının bir araya getirilmesi ile elde edilen ürün, özellikle geniş yatak odalarınızda lüks bir görünüm yaşatacaktır.

Açık Kahve Kaplama Marküteri

Desenleri ile sizi içine doğru çeken Açık Kahve kaplama marküteri şık alanlar için ideal bir tasarıma sahiptir. Çınar ağacından elde edilen ürün oldukça dayanıklı olması nedeni ile sık kullanılan mobilyalarda uzun bir ömür sunmaktadır. Birbirini tekrar eder gibi görünen geometrik şekilleri sayesinde oturma odalarınıza yakışacaktır.

Koyu Kahve Noktalı Kaplama Marküteri

Bu kaplama türü 2022 yılına damga vuracak modeller arasında yer almaktadır. Bunun nedeni bir ürünün diğer bir ürün ile hiçbir şekilde benzer olmamasıdır. Genel olarak krem rengi tonlarına sahip olan kaplamada keskin çizgi desenleri mevcuttur. Ayrıca ürünün koyu kahve tonlarında ağacın kendi özelliklerinden meydana gelen özel bir yapısı vardır.

Kare Krem Rengi Kaplama Marküteri

Birbirine eş kare desenlerden meydana gelen ürün, belli belirsiz çizgilere sahiptir. Krem rengi ile donatılmış ürün genel olarak tablolarda, yemek masalarında ve TV konsollarında kullanılabilmektedir. Ortama hızlı uyum sağlayan kaplama türünün kir tutmama özelliği bulunmaktadır.

Koyu Kahve Çizgili Kaplama Marküteri

Salonlarınızda ya da oturma odalarınızda yer alan mobilyalarınızın desenlerini çizgili yapmak ister iseniz Koyu Kahve Çizgili kaplama marküteri tam size göredir. Özellikle krem rengi ya da beyaz gibi soft ve sade renklere hızlı bir şekilde uyum sağlayan bu model otantik bir görünüm arayanların tercihidir.

Üçgen Desenli Kaplama Marküteri

3209 kod numarasına sahip olan ürün, simetrik bir yapıda oluşturulmuştur. Ladin ağacının sert yapısı kullanılarak elde edilen ürün üçgen desenlere sahiptir. Bu krem rengi kaplama marküteri modelini kullanarak koyu renk eşyalarınıza sadelik ve zariflik katabilirsiniz. Belli belirsiz çizgilerden oluşan ürün, estetik bir görünüme sahiptir.

5 Çizgi Desenli Kaplama Marküteri

Koyu renkli 5 adet çizgiye sahip olan ürün simetrik yapısı sayesinde kapılarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yalnızca ev kapılarında değil ofis, büro gibi alanların kapılarında da kullanılan bu ürün sayesinde ortam daha şık bir görünüme kavuşmaktadır. Kolay temizlenebilen yapısı sayesinde bu desenli kaplama marküteri sık tercih edilmektedir.

Yan Çizgili Kaplama Marküteri

Düz çizgilerin sıradan duruşlarından sıkılan insanların tercih ettiği ürün ağırlıklı olarak mutfak dolaplarında kullanılmaktadır. Buna ek olarak TV konsollarında, tablolarda ve sandıklarda da çizgili kaplama marküteri modeline yer verilmektedir. Kendine özgü yapısı ve dayanıklılığı sayesinde geçen yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da sık tercih edilecektir. 2022’nin trend desenlerine sahip olan ürün yan çizgileri ile odalara ferahlık katacaktır. Ürünün üretimi sırasında kanserojen herhangi bir madde ya da yapay boya kullanılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir